O kancelarii

Doświadczenie, wiedza, praktyka, profesjonalizm jest Naszą wizytówką.

Wiedza i zdobyte doświadczenie w ponad 45-letniej praktyce prawa pozwala nam w pełni dbać o dobro klienta, a także należycie chronić jego interesy. Każdego dnia profesjonalnie udzielamy porad prawnych. Sporządzamy wnioski oraz reprezentujemy klientów w postępowaniach przedsądowych, sądowych współpracujemy z podmiotami gospodarczymi taka praktyka nauczyła nas działać sprawnie i rzetelnie.

 

Adwokat Janina Danuta Niedzielska

Założycielem kancelarii jest adwokat Janina Danuta Niedzielska. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pani adwokat posiada ponad 45 letnią praktykę prawną. W swoim doświadczeniu była przez siedem lat prokuratorem, sześć lat radcą prawnym a następnie trafiła na ścieżkę adwokatury. Wieloletnia miłośniczka koni.

 

 

Adwokat Karolina Wasielewska

Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, uzyskując tytuł mgr administracji jak i mgr prawa. Prawnik z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zarówno w adwokaturze jak i w sądownictwie. Członek Pomorskiej Izby Adwokackiej. Od wielu lat zaangażowana w propagowanie mediacji. Skutecznie przeprowadza postępowanie mediacyjne cywilne, rodzinne, karne i gospodarcze. Z zamiłowania pięściarka, angażuje się w rozwój sportu, posiada również doświadczenie w prowadzeniu klubów sportowych.

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych mgr Andrzej Wiśniewski

Absolwent Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Gdańsku na kierunkach: Administrator Bezpieczeństwa Informacji oraz Audyt i Bezpieczeństwo Informacji, wykładowca akademicki w zakresie ochrony własności intelektualnej, ochrony danych osobowych, informacji niejawnych, filozofii bezpieczeństwa oraz analizy ryzyka. Certyfikowany Audytor Wiodący Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO/IEC 27001.